پزشکی و سلامت خدمات پزشکی

هوشمند سلامت وارنا ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی

تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا

بروز رسانی : 4 ماه پیش   

هوشمند سلامت وارنا ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی

شرکت تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا با ارائه طیف گسترده ای از معتبر ترین برندهای گروه پزشکی و دندانپزشکی و با همکاری نزدیک با وارد کنندگان اصلی کالاهای پزشکی و دندانپزشکی در ایران تلاش میکند تا نیازهای متفاوت پزشکان و دندانپزشکان را برآورده سازد.ارائه قیمتهای کاملا رقابتی و مناسب همواره با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویتهای شرکت تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا محسوب می شود.این تعاونی با درک اهمیت این موضوع برای پزشکان محترم خود وبا بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین کنندگان می کوشد امکان ارائه پایین ترین قیمت ها و بهترین تسهیلات و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح های مشوق خرید برای آنان در نظر می گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از خدمات شرکت تعاونی همواره یکی از مهم ترین و با اولویت ترین موضوعات مهم بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی تعاونی نهایت تلاش خود را به عمل می آورد تا با ارائه با کیفیت ترین و به روز ترین سرویس ها را انتخاب و خدماتی شایسته و تجربه ای خوشایند را برای پزشکان خود به ارمغان بیاورند.

همچنین :

شرکت تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا از پزشکان و دندانپزشکان در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید و با اعطای سهام تعاونی و بیمه مسئولیت پزشکی به چهار نفر از سهام داران افتخاری در هر استان در تلاش است در اهداف تعاونی با بهره گیری از توانمندیها و تخصص اعضاء و امکانات تخصیص یافته و پشتیبانی بخش تعاون دولتی به خواسته ها و آمال اهداف سراسری در کشور برسد و قطب حمایتی را به وجود بیاورد.

جهت هر گونه اطلاعات و مشاوره پذیرش پزشک همکار در تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا با شماره 36258196-021 و یا شماره 09120251843 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات آگهی

لینک کوتاه آگهی http://www.payamrasa.com/635
عنوان آگهی

هوشمند سلامت وارنا ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی

مسئول آگهی

تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا

تلفن تماس

021-36258169

تلفن همراه

09901651123

ایمیل

info@hoshmandsalamat.com

وب سایت

www.hoshmandsalamat.com

موقعیت استان تهران
آدرس

تهران ، ورامین ، بلوار رسالت ، مجتمع سرمه ، طبقه سوم ، واحد 309

نقشه راه تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا

به اشتراک بگذارید

لینک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال پیام به آگهی دهنده ( تعاونی حامی هوشمند سلامت وارنا )