تماس با ما

تماس با پیام رسا

بازدید کننده محترم، ضمن تشکر از انتخاب سایت پیام رسا، خواهشمند است قبل از ارسال پیام موارد زیر را مطالعه فرمایید.

1 - سایت پیام رسا، نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی اعضای سایت می‌باشد. بنابراین خواهشمند است، در صورتیکه یک آگهی نظر شما را جلب نموده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس ایمیل و تلفن آگهی دهنده در آگهی موجود است، که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد. ما نیز از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوای آگهی‌ها و یا سوالات مربوطه معذوریم.
2 - برای درج آگهی در سایت، ابتدا ثبت‌نام نمایید. سپس تنها در یک مرحله و با استفاده از راهنمایی موجود در سایت می‌توانید آگهی خود را ارسال نمایید. با توجه به موضوع فوق، چنانچه آگهی خود را در قسمت تماس باما ارسال نمایید، در سایت درج نخواهد شد.
3 - کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتیکه آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت نمایید.
4 - خوشحال می شویم در صورتیکه عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر شماره و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید.


 ساعات تماس : از شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 17:30

تلفن : 021 88505668

تماس در ساعات غیر اداری : 09124921848

کدپستی :  1515633714

ایمیل : info@payamrasa.com

آدرس : تهران ، میدان آرژانتین ، بلوار بیهقی ، کوچه دهم شرقی ، پلاک 12 واحد 1

فرم تماس