سوالات متداول در رابطه با ثبت آگهی

با هر بودجه‌ای تبلیغات هوشمند را تجربه کنید.اگر مالک کسب و کاری هستید برای گسترش فعالیت خود و نزدیک شدن به هدفتان می توانید از خدمات تبلیغاتی پیام رسا استفاده کنید

چگونه آگهی خود را در پیام رسا ثبت کنم؟

برای ثبت آگهی ابتدا وارد حساب کاربری خود می شوید و سپس دکمه قرمز رنگ " ثبت آگهی " که در سمت راست، بالای صفحه قرار دارد کلیک نمایید و وارد صفحه ثبت آگهی شوید، سپس اطلاعات مربوط به آگهی از جمله عنوان ، موضوع ، تصویر و ...  را وارد نموده و دکمه ثبت نیز که در انتهای صفحه می باشد را کلیک نموده تا آگهی با موفقیت ثبت شود. 

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

جهت ویرایش آگهی می توانید به انتهای صفحه رفته و لینک "لیست آگهی های ثبت شده"  را کلیک نمایید سپس آگهی های ثبت شده شما نمایش داده خواهد شد ، در بخش پایانی هرآگهی لینک ویرایش آگهی وجود دارد روی آن کلیک نمایید تا وارد صفحه ویرایش آگهی شود.

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

می توانید وارد آگهی های ثبت شده شوید سپس لینک حذف آگهی را کلیک نموده تا آگهی حذف شود. در ضمن توجه داشته باشید که با حذف آگهی ویژه اعتبار شما بر نخواهد گشت.

چرا گاهی اوقات تأیید آگهی‎ها طولانی می‎شود؟

   بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت پیام رسا باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیردبنابرین کمی زمان بر میباشد،از  صبر و شکیبایی شما سپاس گذاریم.

چگونه آگهی من در گوگل رتبه خوبی پیدا کند؟

لطفا صفحه راهنمای آگهی را برای بالابردن رتبه آگهی خود در گوگل مطالعه فرمایید. 

چگونه رمز عبور خود را بازیابی کنیم؟

برای اینکار بروی لینک بازیابی کلمه عبور کلیک نمایید.

چگونه می توانم پیام هایی که کاربران راجع به آگهی من داده اند را مشاهده کنم ؟

لطفا به لیست آگهی های ثبت شده مراجعه فرمایید. 

چطوری اگهی خودمو در سایت پیام رسا پیدا کنم ؟

شما پس از ورود به حساب کاربری خود ، بر روی گزینه لیست آگهی ها کلیک نمایید و در کادر باز شده ، شما آگهی های فعال و غیر فعال خود را مشاهده خواهید نمود و پس از کلیک بر روی هر یک از گزینه های آگهی های فعال و آگهی های غیر فعال ، اگهی خود را مشاهده خواهید نمود.

آگهی من در  پیام رسا تاثیر خوبی روی کارم گذاشت چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج پیام رسا است. پس پیام رسا را به دوستان خود معرفی کنید!

چگونه از بازدید آگهی های خود در پیام رسا به صورت لحظه ای مطلع شوم؟

وارد ربات پیام رسا payamrasabot@ شده و شناسه تلگرام خود را دریافت کنید و این شناسه را در پروفایل در قسمت شناسه تلگرام وارد نمایید.